Systemy gry w ruletkę

Przegląd funkcjonalnych systemów, które Ci pomogą uzyskać przewagę nad kasynem.

Ruletka - system nr 2

Poniższy system jest agresywniejszy i bardziej niebezpieczny niż poprzedni. Jego użycie jest możliwe tylko w takiej sytuacji, że masz duży wkład na koncie.

  1. Stawiam 1 euro na czerwone. Zakręcę, ale wypada czarne.
  2. Stawiam dwukrotność pierwszej stawki, ale dołożę jeszcze 1 euro, czyli w sumie - 3 euro. Wypada znowu czarne.
  3. Stawiam dwukrotność pierwszej stawki i znów dołożę 1 euro - 7 euro. Po zsumowaniu wyjdzie, że zostało postawione łącznie 11 euro. Znowu wypada czarne.
  4. Ponownie stawiam dwukrotność plus 1 euro - 15 euro. Znowu wypada czarne.
  5. Teraz stawiam 31 euro - dwukrotność poprzedniej stawki plus 1 euro. Tym razem wypada czerwone i wygrywam 62 euro. Łącznie postawiliśmy 57 euro, więc wygrana na czysto to 5 euro.

Dzięki szybkiemu kręceniu w ruletce online ta seria trwała mniej niż minutę. Zysk na minutę wynosi 5 euro, co daje około 22 zł za minutę.

Kolejne etapy działania systemu ilustruje tabela

Stawka Obstawiany kolor Jaki wypadł kolor Obstawione w sumie Wygrana
1 euro czerwone czarne 1 0
3 euro (2x1 +1) czerwone czarne 4 0
7 euro (2x3 +1) czerwone czarne 11 0
15 euro (2x7 +1) czerwone czarne 26 0
31 euro (2x15 +1) czerwone czerwone 57 62

W sumie było postawione 57 euro, a wygrana wynosi 62 euro. Czysty zysk wówczas wynosi 5 euro, w tym samym czasie, co przy poprzednim systemie - 1 euro. Nie można jednak zapominać, że do tego jest potrzebny większy wkład.

Na co zwracać uwagę przy tym systemie

Ten system oferuje kilkakrotnie szybszy zarobek, ale niesie także kilkakrotnie większe ryzyko. Opłaca się rozpoczynać grę przy użyciu pierwszego systemu, a po wygranej na przykład 1000 euro można przejść na powyższy system. Jest niemal pewne, że mając na koncie na przykład 200 euro nie przetrwasz dłuższej serii. Jednakże są gracze, którzy zaczęli grę korzystając właśnie z tego systemu i w ciągu godziny wygrali 1000 euro, także już potem mogli spokojnie dalej używać tego systemu.

Co robić, kiedy nastąpi długa seria?

W oparciu o swoje doświadczenie radzimy przeczekać. W końcu musi paść właśnie ten kolor, na który cały czas czekaliście. Najważniejsze to przede wszystkim nie starać się stawiać na ten kolor, który właśnie pada.
Lepiej już się poddać w tej serii i zacząć od nowa, bo to będzie oznaczać mniejszą stratę.

Test zisku - důkaz

Napisali o nas

Strona www.online-ruletka.pl z pewnością nie wynosi z kasyna serwetek. Jeśli będzie się rozwijać w ten sposób, to kasyna niedługo będą się mogły spakować.
Ruletka jak widać, nie jest już tylko grą. Jest rodzajem zarabiania na życie. Jak pokazuje strona www.online-ruletka.pl, w dużej mierze niestandardowym.
Oszustwo czy legalna gra? Wszystkiego po trochu, gra jest legalna, jest to swojego rodzaju oszukanie szczęścia - łatwo je obejdziecie, jak pisze redaktor www.online-ruletka.pl
Jak z jednego euro można otrzymać tysiąc? Bardzo prosto: 1+1+1 i tak dalej i zaraz macie 1000 euro. A czy coś broni z 1000 euro uzyskać 10000? Przestrzegajcie instrukcji z www.online-ruletka.pl
Milionerka w wieku 20 lat. Portal www.online-ruletka.pl prezentuje Wam wywiad z najmłodszą milionerką, która codziennie siedzi przy ruletce. Jest tak pilna, że jej konto na Unibet przekroczyło pod względem wypłat milion koron.
www.online-ruletka.pl - najbardziej bezczelny portal, jaki potraficie sobie wyobrazić. Dają Wam instrukcję, jak się zarejestrować w kasynie, otrzymać bonus wartości 430 zł na grę, a następnie je "oskubać". A kasyno nic z tym nie zrobi. Obserwujcie prawdziwe historie ludzi.
Bwin

Kto właśnie wygrywa


Peters - 12.554 PLN
Komar - 1.554 PLN
LalunaPe - 18.554 PLN
Tomaszjjj - 5.554 PLN
Jakub000001 - 9.988 PLN

www.online-ruletka.pl rekord

petiiiik - 118.225 PLN

Partnerzy

kontakt z nami